Положинський розповів про нові альбоми гурту Тартак

Волиняни працюють відразу над двома студійними лонгплеями.
tartak-oleg-sobchuk-arsen-mirzoyan-vitalij-kyrychenko-oleksandr-polozhynskyj
Фото: із офіційної спільноти гурту у Facebook / © Дмитро Клочко

Олександр Положинський привідкрив завісу над новим студійним релізом свого основного гурту, а точніше – відразу над двома.

«Одну із платівок ми пишемо безпосереднім складом Тартака – за складом інструментів та за звучанням вона схожа на останні альбоми. А за настроєм та тематикою – все ж таки більше схожа на наші перші платівки. Половина пісень уже повністю накопичена на студії, половина ще знаходиться на різних стадіях роботи», – сказав Положинський під час онлайн-конференції на сайті IVONA.

За словами музиканта, нові пісні слухачі зможуть почути вже наступного року.

«Усі пісні другого альбому – це дуети. Уже записані дуети із Олегом Собчуком, з Арсеном Мірзояном, з Віталієм Кириченком і дуже багато інших дуетів поки що у роботі», – додав фронтмен Тартака.

Також Положинський розповів, що у одному з альбомів «точно буде 12 пісень».

«Можливо, у другому теж буде 12, але це вже складніше питання… 12 пісень – це та кількість пісень, яку я люблю, щоб була на платівці. Думаю, що в усіх альбомах буде не менше 12 – закрутився я якось навколо 12», – жартома додав фронтмен волинян.

Зазначимо, останнім на сьогодні альбомом Тартака є минулорічна платівка «Ввічність». Історію появи кожної пісні із неї ексклюзивно для MusicInUA розповів незмінний лідер гурту Сашко Положинський.

Нагадаємо, наприкінці червня стало відомо про початок роботи Тартака над наступником минулорічного лонгплею.