Побачив світ новий кліп гурту Тартак «Мене Вже Немає»

Промо-відео створено у співпраці із театром вогню «Аделаїда».
Тартак Мене Вже Немає video кліп
Фото: скриншот із кліпу

Команда Олександра Положинського представила новий кліп. Промо-відео на пісню «Мене Вже Немає» створено у співпраці із театром вогню «Аделаїда».

«Просто так все склалося, що саме такий кліп вийшов на цю пісню. Спочатку ми мали домовленість із нашими друзями з театру вогню “Аделаїда”, що вони роблять постановку на одну із наших пісень, а ми це шоу гарно знімаємо. Почали вибирати пісню з альбому “Ввічність” й найкращою кандидатурою виявилася “Мене Вже Немає” – і за формою, і за змістом. Але, по-перше, ми планували знімати на неї відео з Тарасом Химичем – в нього була якась оригінальна ідея для неї. А по-друге, ми планували запускати цю пісню в ротацію, тому й відео на неї бажано було робити з присутністю в кадрі учасників “Тартака”. Я зателефонував Тарасові й він сказав, що поки не вийде на екрани його фільм “Жива”, він за кліп не візьметься, а це, виходить, аж з жовтня або й трохи пізніше. Тоді вирішили знімати відео в режимі “Аделаїда” + Тартак. Обговорили ідею з Артемом Григоряном – це молодий режисер, з яким ми останнім часом багато співпрацюємо, й він сказав, що йому ідея поєднання цієї пісні з шоу вогню подобається, але всю групу Тартак знімати не варто, вистачить мене одного, щоб зіграти на контрасті з вогнем, палаючим небом і групою артистів “Аделаїди” у кадрі. Ну й ось – зняли. Вийшло гарно й душевно, як мені здається», – повідав історію створення ролика Олександр Положинський.

Також керманич Тартака зауважив, що не варто сприймати назву пісні буквально і проектувати її на колектив.

«Хотілося б тільки, щоб назва пісні не викликала в людей ілюзії, ніби це Тартака вже немає. Тартак є, Тартак активно працює одразу над двома новими альбомами, ну, й потрохи, готуємося до святкування свого 20-ліття третього грудня у київському клубі Sentrum», – повідомив Положинськи, одночасно анонсуючи ювілейне шоу гурту.

Відеокліп на пісню «Мене Вже Немає»:

Нагадаємо, екранізована композиція стала частиною восьмого альбому Тартака «Ввічність», який побачив світ минулого листопада. Про історію появи кожної пісні із нього Сашко Положинський розповів для нашої рубрики «Трекінг».

За матеріалами: прес-служби гурту