Побачив світ другий студійний лонгплей інді-рокерів Fun Service

У його обкладинку музиканти зашифрували минулі події та майбутні плани гурту.
Fun Service No Place Like Антон Рябченко Tony Music Віталій Гавриленко новий альбом новий реліз
Фото: надане прес-службою гурту

Дискографія інді-рок-гурту Fun Service поповнилася другим повноформатним альбомом. Платівка отримала назву «No Place Like» та містить дев’ять композицій, дві з яких («Stupid» та «Thief») були представлені раніше у якості синглів.

Запис лонгплею здійснювався у гаражі, облаштованому під репетиційну базу колективу. Зведенням та мастерингом займався Антон Рябченко зі студії Tony Music.

Віталій Гавриленко, фронтмен гурту Fun Service: «Є такий вислів: there’s no place like home. Для нас справжнім домом стала репетиційна база біля станції метро “Сирець”. Ми провели там досить багато часу. Враховуючи специфіку приміщення, влітку у гаражі було дуже спекотно, а взимку – холодно. Але, незважаючи на це, гараж нас ніколи не підводив, як і Сирець у цілому. Робоча назва “No Place Like Sirets” згодом була трохи змінена».

Зауважимо, що немалої уваги учасники формації приділили обкладинці платівки.

«Артворк рясніє багатьма малими деталями, які можна довго роздивлятися. Спробуйте вгадати, що означає будинок. Ха! Це наш гаражик. Навіть номер такий самий – 23. Дерево – це Сирецький ліс. Пірс – наш шлях до великої сцени, щоправда, поки ми стоїмо на його початку. А човник символізує наш торішній виступ на Hedonism Festival – найяскравіше досягнення на цей момент», – каже Віталій.

Прослухати новий повноформатник Fun Service можна на їхньому офіційному Саундклауді:

Концертна презентація платівки відбудеться 20 квітня у столичному клубі Alchemist Disco.

Нагадаємо, що перший лонгплей Fun Service «Riot In The Candy Kingdom» вийшов у березні 2015 року.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *