Побачив світ дебютний альбом LAUD

Платівка отримала промовисту назву «Музика» та складається із 12 композицій.
Влад Каращук LAUD Роман Черенов Катерина Рогова INAIA Музика
Фото: надане прес-службою співака.

Сьогодні, 23 жовтня, український співак Влад Каращук, відомий під сценічним ім’ям LAUD, презентував дебютний лонгплей.

«Ми вирішили назвати мій дебютний альбом “Музика”. Назва проста, але містка – пісні, які записані на цій платівці, зроблені за всіма канонами жанру і з душею. Звичайно, так думає кожен артист, але для мене цей альбом – моє перше слово у мистецтві. Так, це танцювальна поп-музика, але вона справжня, чесна. Я впевнений, що вона зачепить серця і подарує радість, саме для цього ми її і створювали», – розповідає співак.

Платівка містить дванадцять композицій: дев’ять українською мовою, дві російською та одну англійською. Робота над альбомом проходила в студії 8*8, а саундпродюсером виступив відомий електронний музикант Роман Черенов aka Morphom. Музику майже до усіх композицій написали LAUD і Morphom, а над текстами окрім самого Каращука працювала Катерина Рогова, фронтвумен проекту INAIA.

«Усі пісні альбому об’єднані темою кохання і стосунків. Тема завжди актуальна, до того ж мене і моїх однолітків, як мені здається, це цікавить найбільше.
На платівці є пісня “Waiting”, з якою я брав участь в національному відборі на “Євробачення 2018”. Ще одна важлива річ на альбомі – народна пісня “Подоляночка”, яка вже не перший раз зустрічається на моєму шляху, і яку я дуже люблю», – зазначив Влад.

До речі, саме на «Подоляночку» співак відзняв відеокліп, який було презентовано разом із платівкою і який можна подивитись нижче.

Лонгплей LAUD «Музика» викладено для вільного прослуховування на Саундклауді та Ютюбі співака. Також платівку можна придбати в Google Play та iTunes.

Наживо альбом буде представлено сьомого листопада на сольному концерті LAUD у столичному клубі Atlas (купити квитки).

За матеріалами: прес-служби співака.