Пісня Brunettes Shoot Blondes стала саундтреком до реклами McDonald’s

Музиканти перезаписали свою композицію 2010 року «You've Got To Move».
Brunettes Shoot Blondes Youve Got To Move McDonalds Андрій Ковальов Євген Кобзарук
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте / © Jay Vortex

Віднедавна композицію криворізького інді-колективу Brunettes Shoot Blondes можна почути у серії телевізійних роликів McDonald’s. Для рекламної кампанії «Мій Бургер» було обрано перезаписану версію пісні «You’ve Got To Move».

Андрій Ковальов, фронтмен гурту: «Ми дуже раді співпраці із таким великим брендом як McDonald’s. Цікаво, що пісня вистрілила через сім років після написання. Для нас це добрий знак – значить, мелодії залишаються актуальними. Щоправда, довелось повністю переписати текст, переробити звучання, щоб вдихнути у неї життя. Ми плануємо перевидати “You’ve Got To Move” у складі ЕР, який вийде у цьому році».

Оригінальна версія пісні «You’ve Got To Move» вийшла у 2010 році і стала першим офіційним релізом Brunettes Shoot Blondes. Спеціально для рекламної кампанії McDonald’s музиканти перезаписали партії і випустили трек у новому аранжуванні. Саундпродюсером нової версії композиції став клавішник гурту Євген Кобзарук.

Із повною версією «нової старої» пісні Brunettes Shoot Blondes можна ознайомитись на Саундклауді колективу:

Цікаво, що разом із аудіоверсією пісні музиканти представили і лірик-відео на неї:

Зазначимо, що для Brunettes Shoot Blondes це далеко не перший досвід співпраці із великими українськими та міжнародними брендами. Раніше композиції гурту можна було почути у рекламі торгової мережі Watsons (пісня «You Brroke My Heart»), служби доставки «Нова Пошта» (треки «Nothing At All» і «Tomorrow») та оператора мобільного зв’язку Lifecell (композиція «I Don’t Know»). А кліп на пісню «Bittersweet» узагалі став частиною рекламної кампанії німецького автогіганта Opel.

Нагадаємо, попереднє лірик-відео Brunettes Shoot Blondes на пісню «Every Monday» потрапило до підсумкового матеріалу, присвяченому найцікавішим лірик-відео 2016 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту