Pianoбой презентував кліп на пісню «Горя Чуть Слышно»

PianoбойГоря Чуть Слышно новий кліп
Стоп-кадр з кліпу

Візуалізована композиція є першим синглом з майбутнього, третього лонгплею сольного проекту Дмитра Шурова.

«Горя Чуть Слышно» – найатмосферніша з усіх пісень Pianoбоя, той випадок, коли спокійно і без істерик можна розповісти про важливі речі. У ній немає злості, туги та смутку, тільки відчайдушне бажання любити і бути коханим. Зрештою, усі живі істоти, навіть закінчені негідники і жирні тролі, хочуть, аби їх любили і не покидали, доки їм самим цього не захочеться. Напевно, можна було назвати цю пісню «Мотыльки», але «Горя Чуть Слышно» – це набагато ближче до того, що люди так часто відчувають – стан закоханості, у якому кожна клітина палає життям так сильно, що аж дах не витримує. Загалом, це пісня про справжнє кохання – без планів, комплексів, зобов’язань і забобонів», – розповів про композицію Дмитро Шуров.

Режисером кліпу стала Анна Копилова.

«Ми знімали кліп у двох локаціях – березовому гаю та в студії. Героїні кліпу – дві фантастичні молоді актриси, а зйомки в «Горя Чуть Слышно» – це їхній дебют. Проте вони так грають, що цього й не скажеш», – зазначила режисер.

Відеокліп «Горя Чуть Слышно»:

«Горя Чуть Слышно» грала в [середині] мене протягом трьох днів, що б я не робив. За великим рахунком – це одна із тих пісень, де слова не важливі. Та й музика теж, настільки чітко у пісні передана атмосфера закоханості. Тому ця скороминущість, з якою вона з’явилася, вимагала кліпу, у якому не було б повчань, не було складної ідеї, не було чогось актуального, прив’язаного до пісні», – повідомив Дмитро.

Сам лонгплей, куди увійде екранізований сингл, поки не має назви (його орієнтовна дата випуску – жовтень–листопад цього року). Утім, за інформацією прес-служби випускаючого Дмитра лейблу «Музыка для Масс», свіжа робота дає можливість приблизно зрозуміти настрій майбутнього альбому.

Нагадаємо, що місяць тому відбулася прем’єра вигадливого лірик-відео до цієї композиції.