Peter And The Wolves презентували дебютний кліп «Wars And Tears»

Музиканти прагнули зробити виднограй «не безкоштовним додатком до прес-релізу», а «незвичайним і самостійним об'єктом мистецтва».
Peter and the Wolves-Wars and Tears-кліп-2017
Фото: скриншот з відео

На третьому році існування проект музиканта й продюсера Петра Чернявського Peter And The Wolves розжився першим відеокліпом.

Робота над виднограєм «Wars And Tears», режисером якого стала Анна Бурячкова, тривала упродовж літа й осені.

Петро Чернявський, засновник і лідер Peter And The Wolves: «Ми досить довго зволікали із першою відеороботою, хотіли зробити її не безкоштовним додатком до прес-релізу, а незвичайним і самостійним об’єктом мистецтва. З Анею, з командою професіоналів, нам це, здається, вдалося. Наратив ніби перевернутий з ніг на голову, і кожен побачить у ньому щось своє. Таке нам близьке».

За словами режисерки, «це була, напевно, найщасливіша зйомка з усіх, які траплялися».

Анна Бурячкова, кліпмейкер: «Люди приходили по любові, хотіли зніматися, посміхалися, світилися. Я, насправді, не пам’ятаю такої неймовірної атмосфери на майданчику. Я вдячна усім тим, хто брав участь у цьому, веселився і плакав разом з нами, дарував емоції, отримував емоції. Був у кадрі і за кадром. Ви всі прекрасні».

Цікаво, що у виробництві відео було задіяно близько сотні осіб.

«Ця робота неймовірно особиста і залишиться такою для кожного з нас. Продюсером зйомки, а також однією з героїнь виступила Таня Неістова, мій близький друг і неймовірна людина. Її не стало цього літа. “Wars And Tears” виявився останнім проектом, який вона зробила. Важливим, улюбленим і останнім», – розповіла Анна.

Відеокліп «Wars And Tears»:

Додамо, що екранізована композиція увійшла до дебютного альбому Peter And The Wolves «Mojo Diet», який побачив світ у 2016 році.

Нагадаємо, дебютний міні-альбом Петра Чернявського і компанії побачив світ у 2015 році. До однойменного міньйону Peter And The Wolves увійшло п’ять композицій, кожна з яких раніше була оприлюднена як сингл.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *