Паризький андеграунд у новому кліпі супергурту MARU

Екранізована композиція увійде до другого студійника команди.
MARU-Коли Ти Є-2018
Фото: скриншот із відео

Сьогодні, 24 квітня, відбулася прем’єра нового відеокліпу супергурту MARU на пісню «Коли Ти Є», що стала першим синглом із другого альбому колективу, реліз якого запланований на червень. Зйомки виднограю проходили навесні цього року у паризькому метрополітені у режимі slow motion.

За задумом режисера це допоможе глядачам сповна насолодитися моментом, красою і пластикою головної героїні (Анна Шолохова), а також спробувати розгадати її таємниці, з якими вона їде у останньому поїзді паризької підземки. Крім того, цей ефект підсилює напруження і експресію самої пісні, яка виступить лейтмотивом нового лонгплею MARU.

Ольга Ромашова, арт-директор кліпу: «Прослухавши пісню, ми відразу зрозуміли, що для зйомок кліпу спустимося у паризький андеграунд. І ритм, і напруга у музиці буквально перенесли нас на нічну платформу метро з поїздом, що насувається, і дівчиною, яка застрягла між станціями. У своїх відео ми часто працюємо з елегантною сексуальністю. Цей проект не став винятком. Ми були натхненні образом Мадонни з фотокниги Стівена Майзель “SEX”, і Аня легко лягала на цей образ: те ж волосся, та ж зухвалість у погляді, така ж  готовність до провокації».

Відеокліп «Коли Ти Є»:

Нагадаємо, у вересні 2017 року відбулася прем’єра дебютного альбому MARU.

За матеріалами: прес-служби гурту