Panivalkova представили «повну» версію синглу «Докучаю»

«Свіжості і необхідного драматизму» композиції надала поезія Ліни Костенко.
Panivalkova - Докучаю - 2017
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Олександра Патока

Дівоче інді-тріо із Києва презентувало нову версію свого останнього синглу, до якої увійшли рядки вірша видатної української поетеси, письменниці-шістдесятниці Ліни Костенко «Осінній день…».

«Прозорий, сповнений витонченої символіки він додає пісні свіжості і необхідного драматизму. Темп його рядків працює разом з ритмічною кульмінацією – після того, як сум, біль і напруження сягають верхнього рівня та доводять душу до точки кипіння – наступає усвідомлення, прийняття, полегшення, і, мало-помалу… тиша», – йдеться на офіційній сторінці Panivalkova у Facebook.

Прослухати «режисерську» версію синглу «Докучаю» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Додамо, що радіо-версію цього «абсолютно шаманського треку» було представлено дванадцятого лютого.

«Душа виконавиці постає перед слухачем як чисте полотно, на якому яскравими фарбами вибухають любов, гнів, пристрасть, розчарування, біль… Незабаром всі кольори зливаються в одну абстрактну картину, і, як і в стосунках, з часом їх первісна простота і чистота змішуються з ревнощами і гіркотою. Це історія залежності від коханої людини. На нас чекає хепі-енд – герої наважуються, приймають рішення і звільняються від ілюзій», – розповіли у прес-службі Panivalkova.

Нагадаємо, 15 листопада Panivalkova представили відвертий кліп «Let Me», який став другим у відеографії гурту.