Організатори скасували тур ONUKA містами Америки та Канади

Учасникам гурту не дали візи.
ONUKA-tur-Ameryka-Kanada-Nata-ZHyzhchenko-cancelled-тур скасовано
Фото: надане прес-службою гурту

Учора, 22 вересня, стало відомо про скасування організаторами туру ONUKA містами США та Канади. Причина – відсутність офіційної відповіді від Імміграційної служби США і, як наслідок, неможливість отримати робочі візи для учасників групи.

Офіційна заява організаторів: «У зв’язку із результатами отримання віз для групи ONUKA, ми змушені скасувати заплановані концерти в рамках туру містами США і Канади. Сподіваємося, що результати якнайшвидше будуть переглянуті і заплановані виступи відбудуться. Усі, хто придбав квиток онлайн уже отримали на зазначені при покупці email-адреси інструкції щодо повернення коштів».

Тур ONUKA по США і Канаді мав розпочатися завтра, 24 вересня, виступом у американському місті Кембрідж (штат Массачусетс).

Ната Жижченко, фронтвумен колективу: «Ми стали заручниками обставин і, на превеликий жаль, у цьому році не побачимося із нашими шанувальниками в США і Канаді. Ми дуже засмучені скасуванням концертів, але сподіваємося, що зможемо порадувати наших слухачів у Північній Америці у 2016 році. Ми вас любимо!».

У прес-службі ONUKA зазначають, що американські слухачі проявляють стійкий інтерес до творчості групи. За статистикою Саундклауду, композиції сольного проекту Нати Жижченко на території США і Канади було прослухано більше 130 тисяч разів, що, приміром, на чверть більше, ніж у Росії. Окрім цього, кліп «Time» був презентований на одному із найавторитетніших музичних блогів у Північній Америці «MTV Iggy», а прем’єра композиції «Zavtra» відбулася на американському YouTube-каналі «Future Beats».

Нагадаємо, що на початку вересня ONUKA виклала на YouTube запис київського концерту із симфонічним оркестром:

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Організатори скасували тур ONUKA містами Америки та Канади

  1. Щодо віз, то, на жаль, це абсолютно типова ситуація. Міграційним службам чхати на бізнес, культурні стосунки, які відбуваються між країнами. У нашій компанії не раз і з різними країнами була ситуація, коли доводилося переносити чи навіть відміняти бізнес-поїздки через візи. Навіть після усіх останніх драматичних подій в Україні ситуація не змінюється.
    Бажаю учасникам гурту все ж отримати візи і сподіваюся, що вони все ж порадують своїх фанів у Північній Америці.

Comments are closed.