Організатори «Atlas Weekend 2016» оголосили про додатковий набір артистів

Відучора усі бажаючі можуть подати заявку на виступ на цьогорічному фестивалі.
Atlas Weekend 2016 квитки абонемент купити karabas MusicInUA
Ілюстрація: надана прес-службою фестивалю

Організатори другого «Atlas Weekend» повідомили про можливість для молодих колективів виступити на одній зі сцен цьогорічного фестивалю. Для цього потрібно відправити заявку на електронну адресу AtlasWeekendBand@gmail.com та надіслати коротку інформацію про гурт, кілька фотографій і посилання на офіційні сторінки у соціальних мережах та лінки на Саундклауд і YouTube.

«Було дуже багато питань і прохань і ми вирішили зробити спеціальну скриньку та відкрити прийом заявок. Поки що ми не обмежуємо термін їхнього прийому та не розповідаємо, як відбуватиметься відбір претендентів. Про усе це ми повідомимо у лютому. Але можу запевнити, що жоден лист не буде втрачено. Ми дуже віримо у молодих українських музикантів і завжди раді їх підтримати – і в рамках фестивалю, і в рамках клубу», – повідомила MusicInUA піар-менеджер фестивалю Катерина Скурідіна.

Також стало відомо, що невдовзі має запрацювати офіційний сайт фестивалю за адресою atlasweekend.com, де можна буде знайти вичерпну інформацію про майбутній захід.

Нагадаємо, цього року другий «Atlas Weekend» пройде з восьмого по десяте липня на території ВДНГ.

«Як і було оголошено раніше, у 2016 році фестиваль набирає обертів та планує зібрати близько 300 000 відвідувачів. Територія стає більше, а лайн-ап різноманітнішим», – повідомили організатори.

Другий фестиваль відрізнятиметься від свого попередника значно більшою кількістю зарубіжних артистів. Наразі підтверджено виступ Apocalyptica, GusGus, BRUTTO, The Retuses, Mgzavrebi, Серебряной Свадьбы, Biplan, Beissoul & Einius та I Am Waiting For You Last Summer.

Український музичний десант поки складається із Івана Дорна, Бумбоксу, Другої Ріки, Pianoбоя, ONUKA, The Maneken, O.Torvald, 5’nizza, Валентина Стрикало, Сергія Бабкіна, Vivienne Mort, Bahroma, The Erised, Вагоновожатых, С.К.А.Й., Один В Каное, SunSay, Марії Чайковської, Flëur, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, Alloise, Pur:Pur, Secret Avenue, Dvoe, Tape Flakes, Fontaliza та Станции Мир.

Звичайний триденний абонемент на фестиваль коштує 700 гривень. Придбати його можна за посиланням.