ONUKA

09.04.2016. ONUKA, Київ, Sentrum
Київ
20:00
вул. Шота Руставелі, 11
(097) 115-0011
sentrum.com.ua

Гурт ONUKA представить у Києві нову концертну програму.

На початку квітня відбудеться презентація нової концертної програми гурту ONUKA. Під час виступу будуть представлені композиції з нового міні-альбому «VIDIK», реліз якого запланований на восьме лютого 2016 року. Родзинкою програми стане інноваційний пристрій Magic Gloves, призначений для управління звуком за допомогою рухів рук у повітрі.

«На шанувальників групи чекає безліч сюрпризів. Окрім уже традиційних для ONUKA бандури, сопілки, трембіти, тромбона та валторни у нових композиціях будуть задіяні такі народні інструменти, як: цимбали, ліра та бугай. Палітра електронних звуків також зазнає змін – для презентації нового матеріалу у Києві уперше буде використано електромузичний інструмент терменвокс, який експерти називають одним з найскладніших у світі», – зазначають у прес-службі колективу.

Вартість квитків на квітневий концерт ONUKA складає 250 та 1 000 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, майбутній EP міститиме чотири треки – два україномовних і два англомовних. Автором музики усіх композиціях стали засновники проекту Ната Жижченко і Євген Філатов. Тексти також написала сама Ната, а в ліриці однієї з композицій використано фрагмент вірша київського стріт-арт художника Єжи Коноп’є.