Океан Ельзи знову виступлять на «Олімпійському»

Найпопулярніший вітчизняний колектив знову виступить на головному стадіоні країни.
Океан Ельзи Олімпійський купити квитки тур 2016
Фото: надане прес-службою FILM.UA

Гурт Океан Ельзи анонсував київський концерт в рамках свого світового турне. Виступ Вакарчука та Ко на підтримку дев’ятої студійної платівки запланований на 18 червня 2016 року.

І хоча деталі концерту не відомі, проте відсьогодні розпочався продаж квитків на нього. Щоправда, наразі їх можна купити лише у фан-зони (а їх буде три) за 850, 650 та 450 гривень – залежно від відстані до сцени. Купити квитки можна за посиланням.

Нагадаємо, перший сольник ОЕ на «Олімпійському» відбувся 21 червня 2014 року з нагоди двадцятиріччя гурту. Цей виступ став для музикантів одним із найтриваліших за усю концертну історію колективу. Впродовж трьох з половиною годин Океан Ельзи зіграли 35 пісень, а сам концерт ознаменувався участю у ньому колишніх учасників команди. Саме шоу було зафільмоване, а прем’єра його кіноверсії відбулася 26 лютого цього року.

На День закоханих Океан Ельзи презентували концетний кліп «На Небі», у якому було використано кадри із кіноверсії концерту «Океан Ельзи – 20 років разом»:

Щодо дев’ятого студійника гурту, то робота над ним розпочалася на початку минулого літа. Наразі музиканти вже презентували два сингли з нього – «Не Твоя Війна» та «Життя Починається Знов». Обидві пісні були екранізовані.