Океан Ельзи дадуть безкоштовний «стадіонний» концерт

Виступ колективу відбудеться 17 травня у Маріуполі.

Гурт Океан Ельзи дотримався обіцянки і таки відіграє концерт у Маріуполі. Захід відбудеться 17 травня у маріупольському спортивному комплексі «Іллічівець» – найбільшому в Україні критому стадіоні.

«До програми увійдуть як давно вам відомі та улюблені пісні, так і вперше відбудеться публічна концертна презентація декількох композицій з нового альбому, що вийде найближчим часом (деталі про дев’ятий альбом ОЕ та його презентацію повідомимо за декілька днів)», – зазначили у себе на сайті «океани».

Повідомляється, що приміщення спортивного комплексу може умістити 15 тисяч осіб. У випадку, якщо не усі бажаючі потраплять усередину, на площі перед біля СК «Іллічівець» буде встановлено великий екран з прямою трансляцією концерту.

«Спеціально для тих, хто, можливо, не потрапить всередину, на площі коло СК “Іллічівець” буде встановлено великий екран з прямою трансляцією, аби усі бажаючи змогли побачити концерт. На площі можуть одночасно знаходитись ще близько 20 тисяч людей, тож помістимося усі», – запевнили учасники колективу.

Вхід на концерт вільний.

Нагадаємо, до виходу дев’ятого альбому Океан Ельзи уже встигли випустити чотири сингли – «Не Твоя Війна», «Життя Починається Знов», «Мить» та «Не Йди». На усі пісні було відзнято відеокліпи, кожен з яких має більше мільйону переглядів на TouTube.

За матеріалами: прес-служби гурту