Одесити Septa розродилися новим LP «Sounds Like Murder»

Реліз цієї платівки альт-рокери тричі переносили.

Одеські альтернативщики випустили довгоочікуваний лонгплей «Sounds Like Murder», робота над яким розпочалася ще минулого літа, а його реліз відкладався тричі. Спочатку платівка мала побачити світ 13 вересня, потім музиканти анонсували вихід альбому першого листопада, а пізніше – одинадцятого. Врешті-решт, через проблеми з лейблом і неготовність матеріалу, «Sounds Like Murder» було представлено в останній день осені 2016 року.

Євген Тимчик, фронтмен Septa: «Ми почали записувати альбом у липні минулого року: місяць у студії, потім ще кілька тижнів, потім ще тиждень, потім я став приходити сам на день, на два… Увесь цей час я дуже хворів цією роботою, намагався вичавити з себе і з хлопців максимальний результат, на який ми були здатні на той час. Це був процес, який не припинявся ні на хвилину: я думав про альбом день за днем. Усі мої думки крутилися навколо того, коли я зможу потрапити у студію, коли у нас будуть релізи, коли ми будемо знімати кліпи, як встигнути».

За словами музиканта, тепер, коли робота над платівкою закінчилася, він «не відчуває полегшення».

«У мене не впала гора із плечей, я не розправляю плечі і не думаю, як мені тепер буде спокійно. Ні. Мені сумно, що увесь цей нескінченний творчий процес закінчився. І якась частина моєї свідомості впаде у анабіоз до наступного запису. Зате з’явиться нова сутність, та, яку я дуже трепетно створював. Не один. Ми обов’язково подякуємо тим, хто нам допоміг у цій пригоді», – написав Євген на офіційній сторінці Septa у ВКонтакте.

Прослухати «Sounds Like Murder» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Також 13-пісенний альбом доступний у онлайн-магазинах Google Play та iTunes. Крім того, за цим посиланням можна замовити digipak-версію «Sounds Like Murder».

Нагадаємо, 15 листопада Septa презентували відеокліп на пісню «11th: Omen» у форматі огляду на 360°: