Нумер 482 відкрили таємницю роботи над новим альбомом

Одеський гурт з (тепер вже) київською пропискою поділився деякими деталями роботи над новим альбомом. Музиканти почали викладати відеощоденники зі студії, у яких частково відкриватимуть таємницю створення платівки. Перший з них був презентований кілька днів тому.

«З того часу як Нумер 482 відновили свою діяльність, у нас в архіві назбиралося чимало різних відео матеріалів, які знімалися буквально з першого дня, як учасники гурту знову стали працювати в студії над записом нових пісень. Ми подумали, що не варто цим матеріалам марно займати десятки гігабайтів на жорстких дисках і вирішили змонтувати відеоролики про життя групи, про її «рестарт» і подати отаке «реаліті» під назвою «Нумер 482 – REstart», – таким коментарем музиканти супроводили дебютний випуск.

У відео розповідається про перший день перебування Нумер 482 у студії.

«Перший день роботи в студії. До цього у нас були кілька репетицій в процесі яких з’явилися кілька напрацювань. Ми вирішили їх записати, після чого вибрати найбільш підходящий трек, який стане першим синглом гурту з того часу, як вийшов другий альбом», – повідомляється у анотації до цього відео:

Нагадаємо, що останній на сьогодні студійний альбом колективу вийшов у далекому 2006 році. Після кількох років активної концертної діяльності з часу його випуску Нумер 482 поступово стали зникати із інформаційного простору. Пауза тривала до листопада 2013 року. У липні 2014 року відбулася прем’єра синглу «Добрий Ранок, Україно», який став першим новим матеріалом групи за вісім років. Усю другу половину літа та осінь поп-рокери активно гастролювали Сходом України, де виступили перед віськовими, що стоять на захисті мирного життя від російської агресії.

Найближчий концерт групи відбудеться 18 квітня у Луцьку у броварні «Карабас Барабас».

За матеріалами: офіційної спільноти гурту у facebook

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *