Назар Гайдучик випустив перший альбом в рамках сольного електронного проекту KDNP

Дебютна платівка екс-гітариста гуртів Dalai Lama та Плесо складається з семи композицій.

27 лютого побачив світ дебютний альбом «Avatara» електронного проекту KDNP, творцем якого є Назар Гайдучик, колишній гітарист помітних львівських гуртів Dalai Lama та Плесо.

«KDNP – “kidnap” – можна перекласти як “викрадення”. Щодо музики, мені йдеться про KDNP внутрішньої дитини. З дорослого життя, де безліч стереотипів і суджень, де все надто швидко. KDNP, щоб оберегти, навчитись помічати й розуміти внутрішню дитину, побути з нею в безпечному місці, відшукати рівновагу та спокій», – пояснює виникнення назви свого проекту Назар.

Дебютна платівка KDNP складається із семи інструментальних треків.

«KDNP – це моя музика. “Avatara” – мій перший альбом. Недосконалий, неотесаний, з гострими кутами, але саме таким я його хочу показати вам. Ще недавно я би цього не зробив, бо вважав, що альбом має бути вилизаним, суперзведеним, з ідеальною композицією. Але це все неважливо», – коментує платівку її творець.

Альбом викладено для прослуховування на офіційному Саундклауді проекту:

Зазначимо, що минулої осені також побачив світ дебютний альбом нового гурту колишніх колег Назара по гурту Плесо – MoonZoo.

Нагадаємо, останній на сьогодні реліз гурту Плесо – сингл «Грози» – було презентовано у травні 2017 року. Відтоді гурт перестав подавати ознаки життя, хоча його учасники ніколи офіційно не оголошували про припинення існування колективу.