Натхненний світом шоу-бізнесу. Христина Соловій представила новий сингл

За словами співачки, пісня «Втікала» — це декларація свободи особистості, гімн втечі від чужих казок про нав'язане майбутнє.
Христина Соловій Втікала відео кліп Павло Литвиненко Rosa Ventorum Роза Вітрів Двіжон DVIZHON
Фото: скриншот з кліпу.

Христина Соловій оприлюднила виднограй на новий сингл «Втікала».

Зазначається, що пісня натхненна власним шляхом співачки у світі шоу-бізнесу, «який намагався приборкати її під свої лекала та правила».

«За роки кар’єри аристократка духу Соловій ігнорує критику власної творчості та образів і долає нав’язування чужої волі. Доля Христини є втіленням української мрії: дівчина з провінції отримує національне визнання, закохуючи в українську культуру. У кліпі “Мавка”, що за правилами міфів та казок, вимушена жити в лісі, втікає в цивілізацію та доводить, що правила про “долю героїні” — умовні», – йдеться у описі до композиції.

Сюжет кліпу розповідає про героїню, яка є творцем. Його режисером став DVIZHON.

«Цією піснею я звертаюся до усіх великих мрійників та мрійниць, бунтарів та бунтарок, які заблукали у буднях, віднаходити власний шлях та йти до власної мрії, а не до тієї, яка їм пасувала б на думку оточення. Світ достатній! Тут є місце для кожного. Втікайте від нав’язаних казок про ваше майбутнє, шукайте власну дорогу та будьте творцями власної історії. І тоді на вас чекатиме магічний шлях, який не зрівняється з чужими казками», – зазначила співачка.

Кліп Христини Соловій на пісню «Втікала»:

Сингл «Втікала» передує виходу довгоочікуваного (першого за три роки) альбому співачки, який називатиметься «Rosa Ventorum» (з лат. «Роза вітрів») та складатиметься з чотирьох частин, що вийдуть окремо. Його саундпродюсером став Павло Литвиненко, який працював з Христиною над попереднім лонгплеєм «Любий Друг».

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button

За матеріалами: прес-служби співачки.