Найсвіжіший кліп Христини Соловій також отримав статус «мільйонера»

Для досягнення семизначної цифри переглядів виднограю «Хто, Як Не Ти?» знадобилося трохи більше місяця.
hrystyna-solovij-hto-yak-ne-ty-video-klip-miljon
Фото: надане прес-службою співачки / © Юліан Кухлевський

2017 рік почався для Христини Соловій із чергового досягнення – її третя поспіль відеоробота перетнула один мільйон переглядів на популярному відеохостингу YouTube.

Цікаво, що на досягнення семизначної позначки співачці знадобилося лише 35 днів – кліп було презентовано першого грудня 2016 року. Наразі це є «найшвидшим мільйоном» Христини.

Нагадаємо, екранізована Андрієм Бояром пісня «Хто, Як Не Ти?» стала першим синглом Соловій, що передує випуску наступника її дебютного альбому «Жива Вода» (2015).

Андрій Бояр, режисер кліпу: «У основі пісні лежать драматичні стосунки двох закоханих людей. Я мав на меті помістити Христину у такий часопростір, де усе навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються. У цьому світі Христина намагається знайти свого героя, і зрозуміти чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Міст спеціально побудували із сірників на замовлення у майстра. Сірники як матеріал вибрали невипадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми».

Разом із презентацією кліпу співачка також анонсувала перші п’ять концертів свого цьогорічного туру:

11 лютого – Одеса, Арт-центр ім. Віри Холодної (купити квитки)
18 лютого – Дніпро, Poplavok Music Hall (купити квитки)
19 лютого – Харків, Bolero Club (купити квитки)
21 лютого – Львів, Оперний Театр (купити квитки)
25 лютого – Київ, Sentrum (купити квитки).