Miles Babies презентували дебютний відеокліп на пісню «Acid Jazz»

Нове, яскраве відео київського інді-колективу.
Miles Babies New Video Acid Jazz
Фото: кадр з кліпу

Режисерську роботу виконала Світлана Рейніш, яка вже давно співпрацює із гуртом як віджей. Знімальний процес тривав лише день, проте створення кліпу зайняло більше одинадцяти місяців.

«Увесь кліп побудовано на комп’ютерній графіці – це й пояснює, чому так довго тривав процес його створення. Безліч музикантів скаржаться, що у них нема коштів на якісні промо-відео. Ми ж хотіли власним прикладом довести, що першочерговим є ідея та майстерність, а не космічні бюджети», – зазначила Світлана.

Нагадаємо, що екранізована композиція побачила світ як окремий реліз наприкінці травня 2013 року і нині є вільною для завантаження на офіційному Бендкемпі Miles Babies.

«Ця композиція стала першою з нашого репертуару, що «заходила» усім слухачам без винятку після її першого ж прослуховування. Саме це стало причиною чому ми випустили її окремим синглом. До того ж це був наш дебютний реліз, тому й дебютний кліп ми вирішили відзняти на неї», – так аргументував вибір композиції для екранізації фронтмен гурту Олексій Макаров.

Нижче можна ознайомитися із відеокліпом «Acid Jazz»:

2 коментарів “Miles Babies презентували дебютний відеокліп на пісню «Acid Jazz»

  1. Дуже сподобалась ідея відеокліпу! Цікавий творчий підхід до композиції автора роботи. Виконавці – як музичні інструменти: Їх звучання залежить
    від того , хто до них торкається… Щиро дякую

Comments are closed.