Miles Babies оспівали символічну історію боротьби добра зі злом

Кияни представили новий сингл «Естетам».
Miles Babies Естетам Олексій Макаров Іван Ковальов Лесик Драчук Шпиталь Рекордс

Учасники столичного інді-тріо представили свій перший україномовний сингл. Композиція отримала назву «Естетам» та, за словами музикантів, розповідає про символічну боротьбу добра зі злом.

«Це пісня про історію символічної боротьби добра зі злом. Вони є невід’ємною частиною людської сутності. І лише любов може стати єдиним можливим варіантом вирішення цього одвічного протистояння», – зазначено у прес-релізі до композиції.

Сингл було записано на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука. Цікаво, що остаточний варіант його аранжування було зроблено вже під час запису.

Олексій Макаров, лідер гурту: «Аранжування цієї пісні відбулося доволі спонтанно. Утім, це тільки покращило її і без того сильні сторони. Ми дуже задоволені результатом співпраці із Лесиком».

Учасники гурту переконані, що цей трек виявився вдалим експериментом.

«Створення першої україномовної композиції було для нас цікавим експериментом. Проте ми вважаємо, що він виявився вдалим», – підсумував гітарист Miles Babies Іван Ковальов.

У прес-службі гурту повідомляють, що при створенні обкладинки синглу було використано фотознімок авторства відомого українського кліпмейкера Віктора Придувалова.

«Естетам» викладено для ознайомлення та вільного завантаження на офіційному Саундклауді колективу:

Нагадаємо, на початку січня Miles Babies презентували офіційний кліп на пісню «Меланхолия Сити». Для відео було створено 3D-макет справжнього міста, що нагадує своїми обрисами Київ. Робота над ним тривала майже рік, увесь її об’єм було виконано однією людиною – Оленою Семак.

За матеріалами: прес-служби гурту