Midnight Daddies представили дебютний відеокліп

Хаус-дует екранізував композицію «Небо» із гостьовим вокалом Helena.
Midnight Daddies Небо, Helena відео кліп Sevin Dieva Євген Кершков Дмитро Димов Нікіта Гончаренко
Фото: скриншот з кліпу

На початку цього тижня столичний танцювальний проект Midnight Daddies розродився першим у своїй відеографії кліпом. Для екранізації кияни обрали найсвіжіший сингл «Небо», вокальну партію на якому виконала молода співачка Helena.

Згідно задуму творців відеоролика, він «розповідає про двох закоханих, які через велику відстань можуть зустрітися лише уві сні».

«Дивний сон з дивними людьми, які дивляться з осудом на головну героїню. Так і у реальному житті – проти закоханих усі: вони не розуміють відчуттів на відстані, кохання через інтернет. Адже це – сутність більшості людей: їм важко прийняти щось незвичне і нестандартне, що виходить за рамки їхнього розуміння і уяви. Вони не хочуть хоча б спробувати зрозуміти, а багато хто просто демотивує, тягне вниз і робить усе, щоб у тих, кого вони не розуміють, врешті-решт стало так, як у більшості людей.
Але наші герої все одно тримаються та ведуть запеклу боротьбу не лише з відстанню, а й з людською дурістю та осудом. І поки доля не звела закоханих наяву, вони шукають обійми одне одного у снах», – розповідають про кліп учасники танцювального дуету.

Режисер відео став Sevin Dieva, операторську роботу виконав Євген Кершков.

Цікаво, що екранізований сингл написаний за мотивами реальної iсторiї одного з учасникiв Midnight Daddies.

Відеокліп «Небо»:

Зазначимо, Midnight Daddies – електронний тандем двох діджеїв і саундпродюсерів Дмитра Димова та Нікіти Гончаренка. За короткий час проект зумів підкорити всеукраїнські радіостанції, серед яких Kiss FM, DJFM, NRJ, POWER FM та інші. Окрім цього кліпу, у творчому доробку дуету значиться три сингли та одне лірик-відео на пісню «Є Я», гостьовим вокалом на якій також відзначилась Helena.

Нагадаємо, днями також свій новий сингл про «проблему втрати власного “я” у сучасному суспільстві» представила молода херсонська грандж-четвірка Need Some Air.

За матеріалами: прес-служби гурту