Michael Novel презентував пісню «Не Залишай Мене Зі Мною»

Це вже друга за ліком пісня сольного проекту Михайла Романишина.
Michael Novel Не Залишай Мене Зі Мною Михайло Романишин ROCKOKO
Фото: надане прес-службою музиканта.

Учора, 16 листопада, відбулася прем’єра нового синглу сольного проекту Михайла Романишина з львівського гурту ROCKOKO. Пісня отримала назву «Не Залишай Мене Зі Мною» та розповідає про внутрішні протиріччя людини.

«Інколи залишиться наодинці із самим собою, своїми думками – дуже небезпечно. Невпевненість та зневіра у власних силах поїдають зсередини. Проте, без вагань і зусиль ми б не змогли відчути смаку справжнього успіху. Він захований глибоко у голові кожного з нас і терпляче очікує свого виходу на авансцену. На шляху до неї кожна сходинка – це наш вибір. І саме щоденний вибір формує нас такими, ким ми є зараз», – зазначає Michael Novel.

У прес-службі музиканта повідомляють, що у якості другого синглу він спершу планував випустити іншу пісню, проте спонтанно написав «Не Залишай Мене Зі Мною» і вирішив поділитися зі слухачами саме нею.

«Пісня “Не Залишай Мене Зі Мною” про людей, котрі наполегливо роблять щоденний вибір в очікуванні, що він буде правильним», – резюмує Михайло.

Сингл «Не Залишай Мене Зі Мною»:

Композиція доступна для купівлі та прослуховуання на наступних медійних майданчиках: Google Play, iTunes, Deezer, Amazon, Spotify та Tidal.

Нагадаємо, дебютував Романишин у якості сольного артиста Michael Novel другого липня із англомовним синглом «One That I Need».

«Є пісні, котрі присвячуєш дорогим тобі людям. Композиція “One That I Need” – не виняток. Проте далеко не завжди на це відповідають взаємністю. Як би не було сумно, на перший погляд, все ж варто бути вдячним за пережиті емоції, які згодом перероджуються у музиці. Врешті, втративши щось одне можна здобути набагато більше. І це прекрасно! Варто лише бути готовим до такого подарунку долі», – прокоментував вихід пісні Михайло.

За матеріалами: прес-служби музиканта.