Marakesh повернувся з новим лайв-відео «Cold Call»

Альтернативний рок-гурт перетворився на сольний проект Марка Гриценка.
Marakesh Марк Гриценко Cold Call
Фото: стоп-кадр з відео

Марк Гриценко – лідер гуртів Marakesh та Four Phonica, які нині базуються в Німеччині – відзняв живе відео на нову композицію «Cold Call». Ролик на напівакустичну пісню було оприлюднено 25 вересня на офіційному YouTube-каналі групи Marakesh.

«Цього літа я захопився акустикою і лупінгом (запис та відтворення закільцьованих аудіо семплів у реальному часі за допомогою спеціальних пристроїв або програмного забезпечення – Прим. ред.) і виступив сольно у такому форматі на фестивалі у Берліні. Мені було цікаво зберегти щось із цієї програми на відео. Відео ми зняли одним дублем, в саду студії Turmwerk, яку заснував Кріс Корнер із IAMX (проект виник у Великобританії, утім, сьогодні Корнер мешкає у Берліні – Прим. ред.)», – розповів MusicInUA Марк.

Музикант також зазначив, що на студії Turmwerk зараз триває робота над записом його нових пісень.

«Студійна версія «Cold Call» звучить по-іншому: важче, але так само атмосферно. Коли і в якій формі вийдуть студійні записи, я поки сказати не можу. Скоро будуть ще відео в такому ж дусі і на оригінальні [власні] пісні, і на кавери. Також мені цікаво пограти якнайбільше концертів у такому форматі», – поділився планами Гриценко.

Саму ж пісню «Cold Call» Марк написав близько року тому для іншого свого гуту – Four Phonica – спільного проекту із співачкою Дариною Чепель.

«Коли проект пішов у творчу відпустку, ми з Дариною розподілили пісні кому які більше підходять і «Cold Call» дістався Marakesh», – говорить музикант.

Нагадаємо, у лютому проект Four Phonica представив відео на пісню «Everything Will Be Destroyed» із дебютного ЕР та узяв паузу «на невизначений період».

Останній студійний LP «київського періоду» Marakesh «M» вийшов у 2008 році. 2011-го побачив світ сингл «My Favorite Song».

Зазначимо, молодший брат Марка Герман також займається музикою і відомий шанувальникам електроники як The Eyewaves. У його активі на сьогодні вже є три сингли – «Deep In My Mind», «Give Us This Day» та «Hearts».

Один коментар “Marakesh повернувся з новим лайв-відео «Cold Call»

  1. Зовсім про них забув. Виявляється вони вже давно в Берліні й встигли заснувати нову групу. Послухав пару пісень, не вразило.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *