Mandarinaduck перервали майже дворічну паузу випуском нового міні-альбому

Вивірена та виважена робота запорізького гурту.
Gardensouls EP download mandarinaduck Саша Гуренко Антон Левич Сергій Левич Дмитро Дегтяр
Фото: надане учасниками гурту

Другий у кар’єрі запорізького колективу міньйон побачив світ на початку лютого. До його складу увійшло п’ять композицій, робота над якими тривала впродовж майже двох років.

Олександр Гуренко, барабанщик гурту: «Gardensouls» записували в рідному Запоріжжі на студії одного із місцевих БК, де на той час працював наш клавішник та звукорежисер Діма (Дмитро Дегтяр раніше був учасником ще одного запорізького колективу – Унабі, а нині грає в групі Крапка – прим. ред.). Над матеріалом почали працювати з середини листопада 2013 року. Запис відбувався впродовж шести місяців із тривалими перервами між накопичувальними сесіями. Потім почалося зведення-перезведення зусиллями того ж Діми. Так тривало до кінця минулого року. І, нарешті, першого лютого платівка з’явилася наших сторінках в інтернеті».

Попередній реліз mandarinaduck – сингл «Flashed By Your Heart» – побачив світ 12 березня 2013 року. За словами учасників гурту, вони зовсім не проти випускати музику частіше, проте через певні обставини робити це не виходить.

Олександр Гуренко, барабанщик групи: «З радістю б записували й видавали по два альбоми на рік, але не виходить виділяти достатньо часу на створення музики. Хоча вже зараз зібралося кілька нових пісень, схожих за настроєм і звучанням. З них можна склеїти такого ж невеликого формату альбом, але поки планів щодо запису немає. Тому важко говорити, як скоро їх можна буде почути. Проте відзначу, що нові пісні не такі гучні і за настроєм більше схожі на титульну композицію свіжого EP».

Щодо того, коли їх можна буде почути наживо, музиканти прогнозувати не беруться.

Олександр Гуренко, барабанщик гурту: «Концерти з нами рідко трапляються. Власне, з тієї ж причини, з якої рідко випускаються й альбоми. Планів щодо туру поки теж не маємо, хоча, як і будь-якому музиканту, звісно, нам цього дуже хочеться. Єдине, в чому ми можемо бути впевнені – що завтра або через день ми зберемося і придумаємо нову пісню. А ще через тиждень-два – доведемо її до розуму. А ще через місяць вона виявиться не такою вже й цікавою і ми відкладемо її подалі і напишемо декілька нових. Це більше схоже на хобі, але кожен з нас відчуває себе в першу чергу музикантом, а вже потім йдуть усілякі суспільні та побутові зобов’язання».

Гурт mandarinaduck дебютував зі своїм міні-альбомом «Summerstage» у 2011 році. За п’ять років існування склад колективу не змінювався і на сьогодні виглядає так: Антон Левіч (гітара, вокал), Сергій Левіч (бас-гітара), Олександр Гуренко (барабани) і Дмитро Дегтяр, який раніше стояв за звукорежисерським пультом і звідти грав ще і на клавішах, а зараз грає на клавішах на сцені, а за пульт стає хіба що в студії.

Олександр Гуренко, барабанщик колективу: «З часу запису дебютного міні-альбому минуло чимало часу. Це були перші пісні, які ми склали, але й досі, деякі з них ми граємо на концертах. Звичайно, ми зараз звучимо інакше, ніж п’ять років тому. Репетиційна практика, нова музика, нові гітарні примочки, нові інструменти – це все впливає і на нас як музикантів, і на звучання нових пісень. «Gardensouls» звучить майже так, як нам хотілося. Можливо, в технічному плані він і не ідеальний, але все, що ми могли зробити, було зроблено і можна сказати, що ми лишились задоволені. Нам подобається цей альбом!».

Міні-альбом «Gardensouls» доступний для вільного завантаження на офіційному Бендкемпі mandarinaduck. З його обкладинкою та переліком пісень можна ознайомитись нижче:

Gardensouls EP download mandarinaduck cover

01. Rattle Of Bones
02. Other Suns
03. Colorlights
04. All Those Who Would Not Go Home Tonight
05. Gardensouls