Mad Heads XL поділилися «Любов’ю»

Разом із презентацією синглу столичний ска-панк гурт анонсував новий альбом.

Mad Heads XL анонсували вихід нового, першого за чотири роки, альбому. Платівка називатиметься «8» та побачить світ вже восени. Також нещодавно відбулася повноцінна прем’єра чергового передальбомного синглу – пісні «Любов».

Вадим Красноокий, лідер гурту Mad Heads XL: «Любов, на мою думку, найпотужніша і разом з тим – найліричніша композиція альбому. Так поєдналися ці протилежності. Ця пісня не тільки про почуття, а про ту силу, яка створює світ і усе найкраще у цьому світі».

Відзначимо, що пісня «Любов» спершу навіть мала дати назву усьому альбомові. Але подумавши трохи, Вадим і Ко вирішили, що диск вийшов занадто різноплановим у сенсі музики і настроїв, щоб його міг об’єднати тільки один термін. Тому за назву майбутнього релізу було взято цифру «8», оскільки в дискографії групи це якраз восьмий за ліком лонгплей.

«[Реліз] містить 17 треків. Записували ми його чотири роки. Декілька пісень уже випускали в ефір, викладали в інтернет. Деякі з них стали добре відомими – «Україна – Це Ми», «Весна», «Молода Кров», – повідав Вадим Красноокий.

Робота над записом матеріалу проходила на столичній студії White Studio Records.

До слова, музиканти анонсували й кліп на «Любов», який з’явиться одночасно із новою платівкою. Саму ж композицію можна почути в ефірі вітчизняних радіостанцій.