Любов до свободи та пошуку пригод у новому кліпі Epolets

Головними героями відео стали люди, які «вдень працюють на звичайних роботах, а ввечері вириваються на волю».
epolets - місто спить - кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Одеський рок-гурт Epolets презентував новий кліп на пісню «Місто Спить». Режисером виднограю став молодий кліпмейкер Віталій Кріжановський.

«Цього року Epolets запускали квест для своїх прихильників – їм потрібно було вгадати місце проведення секретного концерту. Незважаючи на важкі завдання слухачі швидко знайшли відповідь та за лічені години зібралися на концерт, який відбувся на даху. Саме тому в основі сюжету кліпу – люди, які вдень працюють на звичайних роботах, а ввечері вириваються на волю. Люди різного статусу, зовнішності та переконань. Єдине, що їх об’єднує – любов до свободи, пошуку пригод, а також татуювання з емблемою Epolets», – розповіли у прес-службі гурту.

Під час зйомок кліпу, які проходили у рідному місті учасників рок-формації,  було використано більше десяти локацій.

Відеокліп «Місто Спить»:

Нагадаємо, що сингл «Місто Спить» побачив світ 14 травня. Композиція увійде до четвертого студійного альбому команди, робота над яким триває нині. Саундпродюсером платівки став клавішник гурту Океан Ельзи Мілош Єліч.

До речі, нещодавно найсвіжіша аудіоробота Epolets стала саундтреком до нової рекламної кампанії в Україні відомого британського бренду Lee Cooper.

За матеріалами: прес-служби гурту