Любомир Мельник виступить в Україні в рамках свого світового турне

Композитор дасть концерти у Івано-Франківську, Чернівцях, Черкасах, Запоріжжі, Дніпрі, Тернополі, Львові та Києві.
Любомир Мельник continuous music
Фото: надане прес-службою композитора.

Першого вересня розпочалося світове турне Любомира Мельника з нагоди його 70-річчя. Перша частина туру охопить 16 міст і триватиме до кінця 2018 року.

В Україні композитор уперше дасть концерти у Івано-Франківську, Чернівцях, Черкасах, Запоріжжі та Дніпрі, а також знову завітає до Тернополя. У Львові та Києві на прихильників творчості Мельника очікує тригодинний творчий вечір та розширена концертна програма (у столиці маестро виступить саме на свій День Народження – 20 грудня».

«Дуже чекаю на зустріч зі слухачами в Україні, оскільки для мене це особливе місце. Я завжди говорив, що якби я народився у Франції, Британії, Бразилії чи в будь-якій іншій країні, моєї музики б не існувало. Тільки українець може винайти таку музику. Тому грати continuous music на Батьківщині й ділитися цією музикою дуже важливо», – розповів у коментарі MusicInUA найшвидший піаніст планети.

Дати туру:
01/09 — Орхус, Данія (Ujazz 2018)
21/09 — Глазго, Шотландія
22/09 — Лондон, Англія
29/09 — Івано-Франківськ (купити квитки)
30/09 — Чернівці (купити квитки)
01/10 — Тернопіль (купити квитки)
03/10 — Черкаси (купити квитки)
05/10 — Запоріжжя (купити квитки)
06/10 — Дніпро (купити квитки)
20/10 — Лейпциг, Німеччина
21/10 — Берлін, Німеччина
23/11 — Брюгге, Бельгія
25/11 — Утрехт, Нідерланди
21/12 — Краків, Польща
05/12 — Львів (купити квитки)
20/12 — Київ (купити квитки).

Зазначимо, що Любомир Мельник отримав визнання завдяки тому, що розробив унікальну мову для фортепіано – continuous music, – яка була названа на честь принципу збереження безперервного потоку звуку. Окрім цього, Мельник найшвидший піаніст у світі і може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, у той час як віртуози у середньому можуть зіграти 13-14 нот в секунду.

Сам композитор в інтерв’ю наголошує, що continuous music – це «істинний голос фортепіано». Оскільки класична музика відображає красу композиції, а не красу інструменту. Тоді як continuous music розкриває істинне звучання фортепіано.

«Виступи Любомира – унікальний досвід для слухача, який залишає приємний медитативний ефект, очищає і розкриває фортепіанну музику по-новому», – зазначають у прес-службі композитора.

Нагадаємо, навесні Любомир Мельник та українська співачка Христина Соловій презентували акустичну версію її синглу «Fortepiano».

За матеріалами: прес-служби композитора.