Львів’яни Плесо випустили свою «Птаху»

Інді-рокери представили перший сингл із дебютного міні-альбому.
Плесо Птаха сингл Ігор Дзіндзьо download
Фото: надане музикантами / © Андрій Пастернак

Учора, десятого серпня, львів’яни Плесо представили перший за вісім місяців новий матеріал. Прем’єра синглу «Птаха» та пісні «Висота» відбулася в ефірі місцевої радіостанції «Радіо Вголос».

«Вокаліст Latexfauna Діма Зезюлін назвав наш новий трек “Птаха” – “хеві лемки”. І десь так воно приблизно і є. “Птаха” – це наш першачок із дебютного ЕП який ми плануємо на вересень», – розповів MusicInUA гітарист Плесо Ігор Дзіндзьо.

За словами музиканта, у цьому синглі вони поєднали психоделію із лемківською мелодикою.

«У ній трохи психоделії яку ми завжди любили і мелодика лемків, яку відкрили для себе у нашому попередньому синглі “Зима”. Я сам лемко по батьківській лінії, тому мені це близьке з дитинства. Інші учасники Плесо теж кажуть що віддавна любили лемківську мелодику, але ми ніколи не любити етно… Та воно якось само до нас прийшло, хоча навряд чи нас можна назвати етно-гуртом, скоріше навпаки», – зізнався Ігор.

Послухати нову композицію Плесо можна на офіційному Саундклауді гурту. Звідти ж цей сингл можна безкоштовно завантажити.

Щодо другої «засвіченої» учора пісні «Висота», то Плесо обіцяють представити її широкому загалу незадовго до свого виступу на цьогорічному фестивалі Zaxidfest. Побачити і послухати інді-рокерів можна буде у третій день фестивалю на «Інді сцені» з 18.00. Із детальним розкладом Zaxidfest’у можна ознайомитись тут.