Львівський інді-гурт The Castle представив провокативний кліп на пісню «Letters»

Нова відеоробота колективу сповнена «символізму та багатозначних образів».
The Castle Letters відео кліп Juvenile Максим Благов Max Blagov
Фото: скриншот з кліпу.

Учасники неординарного львівського інді-гурту The Castle екранізували другу пісню зі свого обласканого критиками минулорічного міні-альбому «Juvenile». Відео було створене для пісні «Letters».

Фронтмен гурту Максим Благов повідомляє, над цим відео вони працювали три роки.

«Зйомки велися протягом трьох років. В основному, на локаціях рідного Львова, разом з близькими та друзями. Тому під час зйомок ми чудово провели час, а бюджет склав всього 140 доларів та одну гітарну педальку», – розповідає про перепетії знімального процесу Благов.

За його словами, виднограй сповнений символізму та багатозначних образів, а також балансує на межі «релігійного містицизму» і «богохульства».

«Відповіді у цьому тексті не буде, бо відкривати усі карти я не стану. Ця ноша для тих хто, усе-таки перегляне кліп. Від себе можу сказати що весь цей символізм та багатозначні образи щось таки означають і меседж може зрозуміти кожен, бо ключі до розгадки є у самому відео і вони зовсім не складні», – коментує появу у мережі кліпу Максим.

І додає, що окрім абстракцій у відео присутні омажі на його улюблених режисерів, які він заохочує віднайти.

Кліп The Castle на пісню «Letters».

Міні-альбом «Juvenile», до якого увійшла екранізована пісня, можна послухати і купити за цим посиланням. До речі, це перша платівка за усі п’ять років існування The Castle.

«”Juvenile” – це ностальгія за епохою, якої ми не засталии, проте її відлуння й досі доносяться до нас через мистецтво», – охарактеризували EP його творці.

Раніше музиканти презентували кліп на титульну пісню з нього.

Також радимо послухати красиву україномовну баладу «Affair» київського інді-гурту Miles Babies.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button