Львів’яни LIRWAK презентували новий сингл «Солтис»

У основі треку – текст стародавньої лірницької пісні, зміст якої актуальний і сьогодні.
LIRWAK-Солтис-сингл-2017
Фото: надане прес-службою гурту / © Michał Szwerc

Молодий львівський гурт, який створили екс-учасники фолк-рок-формації Joryj Kłoc Гордій Старух та Олесь Коваль, презентував другий студійний сингл «Солтис».

У основу композиції покладено текст лірницької пісні, якій вже більше 200 років, хоча, як стверджують музиканти, зміст її і досі актуальний.

«”Солтис” – то весела історія про чоловіка, котрий набувши повноважень сільського голови почав ними зловживати. У результаті він отримує по заслугах, попутно осягаючи, що він наступив на “золоті граблі”, і що для нього “краще бути простаком – настоящим мужиком”», – коментують трек учасники LIRWAK.

Сингл «Солтис»:

Почути цю та інші композиції колективу наживо можна буде 21 жовтня на сольному концерті LIRWAK у Львові. Виступ гурту відбудеться у пабі «Xrystofor» (вулиця Івана Франка, 3).

Додамо, що LIRWAK – це молодий гурт, який створює власне звучання, поєднуючи електронну музику із звуками народних інструментів та лірикою із забутих пісень. Митці впевнено ліплять до купи брейкбіт з гуцульскими дудами, а колісну ліру з трембітами міксують із дабстепом.

Нагадаємо, дебютна аудіоробота гурту «Шуба Шума», в основу якої лягла відома українська гаївка «А В Нашого Шума Зеленая Шуба», побачила світ у червні цього року.

За матеріалами: прес-служби гурту