Lviv Acoustic Fest оголосив прийом заявок від молодих гуртів

Дедлайн – 20 серпня.
Lviv Acoustic Fest !Festrepublic Lviv Acoustic Fest 2017 Sviat Promo
Ілюстрація: частина графічного промо-супроводу «Lviv Acoustic Fest 2017»

Організатори Lviv Acoustic Fest повідомили про прийом заявок від молодих артистів на виступ на цьогорічному івенті, який відбудеться на території !Festrepublic 14–15 жовтня.

«Оголошено прийом заявок від молодих гуртів, які бажають виступити на основній сцені фестивалю. За підсумками голосування та експертних оцінок буде обрано два гурти, які відкриватимуть сцену 14 та 15 жовтня», – розповіли організатори фестивалю.

Повідомляється, що команда експертів до 25 серпня відбере 10–15 учасників, які продовжуватимуть участь у конкурсі. Кінцевий результат глядацького голосування сумуватиметься з експертним рейтингом.

Заповнити заявку на участь можна за посиланням.

Зазначимо, що з минулого року Lviv Acoustic Fest організовує event-компанія Sviat Promo, яка «вдихнула нове життя у концепцію фестивалю», змінивши обов’язкову складову попередніх років – виступ артистів з акустичною програмою.

У рамках «Lviv Acoustic Fest 2016» упродовж двох днів захід відвідало близько 2 000 поціновувачів української музики, а на двох сценах виступили 20 виконавців, серед яких Один В Каное, Panivalkova, Blooms Corda, The Elephants, Latexfauna, Плесо, Mari Cheba та інші. Наразі на YouTube-каналі фестивалю можна переглянути виступи гуртів ADAM та Blooms Corda.

Квитки на цьогорічний Lviv Acoustic Fest за «early bird» ціною можна придбати тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *