Лоно представили «хоум-відео» для любителів «саморобної» музики

Львівське тріо злило в інтернет свою першу пісню.
Лоно Сонейко відео сингл Ігор Дзіндзьо
Фото: надане музикантами

Молодий львівський колектив, який грає суміш гранжу, альтернативи, пост-панку і заливає це все текстами на лемківській мові (говірці) та відповідною етно-мелодикою, представив свою першу аудіовізуальну роботу.

«”Сонейко” – це наш перший трек і хоум-відео, які Лоно зливає в мережу для тих, кому може бути цікава “саморобна” музика. Не назву це синглом чи кліпом, оскільки сингл – це щось таке офіційне, записане в дорогій студії і презентоване у гарній коробочці із милою обкладинкою. Ми ж захотіли зробити щось, що нам чомусь цікаво – може ми відсталі, хто зна. Хотіли щоб запис зазвучав максимально схожим на наш концертний звук чи живу репетиційку. Тому усе записали з перших дублів у одній із підвальних баз на кілька мікрофонів. Грали одночасно втрьох, а не почергово, як пишуться більшість сучасних груп. Порушили усі правила звукозапису, адже, скажімо, мікрофони на які писались барабани ловини сигнали від гітар і навпаки. Тому запис такий саморобний. Нам видався цікавим результат і ми віришили записати ще кілька пісень у такий же спосіб. Недавно, їздили дивитись на море в Сонячне Одеської області і за збігом обставин зняли кілька теплих кадрів для “Сонейка” саме в Сонячному», – розповідають про свою першу роботу музиканти.

Нагадаємо, що свій перший концерт Лоно зіграли у цьогорічну новорічну ніч.

Один коментар “Лоно представили «хоум-відео» для любителів «саморобної» музики

  1. Шкода, що так запізніло надибав це творіння. На рахунок гранжу, альтернативи і пост-панку – ніц не повім. Што не знам, – то не знам. А от, що лемківською тут і не пахне – то най ня фрас поб’є. А ще – до чого тут море? Хоча, – най буде! Деси тра все таки бивати. На морі …за КОРДОНОМ!!! Сторонніх прошу не дивуватися. Знаю що кажу. От тільки не відаю звідкіля такий гунцвот як я може не те, щоб знати, ба навіть здогадуватися, де один з “корифеїв” святкує свої Дні народження. Фрас ня побий – навіть на Новий Рік повідомлення вірного фана не знайходять адресата. Може причина значно вагоміша, може направду на рівні Апокаліпсису? Хтів би м ся довідати. Бо раптом наступного треку від “Лоно” ся не діжду?

Comments are closed.