Лірик-відео на пісню PianoБоя «Горя Чуть Слышно»

Це перша ластівка з майбутнього альбому сольного проекту Дмитра Шурова.
PianoБой Горя Чуть Слышно lyric video
Скріншот з відео

Сам лонгплей поки не має назви (його орієнтовна дата випуску – жовтень–листопад цього року). Утім, за інформацією прес-служби випускаючого Дмитра лейблу «Музыка для Масс», свіжий сингл дає можливість приблизно зрозуміти настрій майбутнього альбому.

«Це найатмосферніша з усіх пісень Pianoбоя, той випадок, коли спокійно і без істерик можна розповісти про важливі речі. У ній немає злості, туги та смутку, тільки відчайдушне бажання любити і бути коханим. Зрештою, усі живі істоти, навіть закінчені негідники і жирні тролі, хочуть, аби їх любили і не покидали, доки їм самим цього не захочеться. Напевно, можна було назвати цю пісню «Мотыльки», але «Горя Чуть Слышно» – це набагато ближче до того, що люди так часто відчувають – стан закоханості, у якому кожна клітина палає життям так сильно, що аж дах не витримує. Загалом, це пісня про справжнє кохання – без планів, комплексів, зобов’язань і забобонів», – розповів про композицію Дмитро Шуров.

За словами музиканта, оприлюднений синл буде дещо вирізнятися з-поміж інших пісень платівки.

«Хоча пісня увійде до альбому, вона не дуже його відображає, швидше, стоїть у ньому осторонь, серед рваних рифів і лихих ритмів, які ми придумали для інших композицій. Мені дуже хотілося, щоб люди почули її саме зараз, коли все оживає, коли так хочеться, щоб тебе обійняли музикою. Тому у ній стільки теплих олдскульних синтезаторів, соло на органі 1962 року у дусі фільмів про Фантомаса і жива струнна група», – зазначив лідер PianoБоя.

Лірик-відео на пісню «Горя Чуть Слышно»:

«Я помітив, що люди часто чують зовсім не ті слова, що я співаю. Іноді це буває круто, наприклад, «невесомыми шагами шаркает» у пісні «Магія» чують як «невесомый миша Гамми шаркает», а іноді – не дуже. Тому у передчутті варіацій на тему супердивного словосполучення «Горя Чуть Слышно», мені захотілося, щоб пісня вийшла разом із креативним lyric video. Було багато ідей, у підсумку перемогла любов до усього чесного і аналогового. Тому Moustache Cinema зняли відео, у якому у справжньому вогні горять справжні букви і плавиться справжній лід. Було вирізано безліч букв, витрачено багато операторів-годин і нічних вогне-кадрів. Вийшло дуже красиво – це як дивитися на вогнище і уявляти собі усілякі штуки, які можна було б спалити. Взагалі, на мій погляд, подібне відео – це просунуте караоке позамежного рівня. А через деякий час вийде офіційний відеокліп, над яким працює режисер Анна Копилова. У ньому вже не буде слів, але буде красива історія», – підсумував Шуров.

За матеріалами: прес-служби лейблу «Музыка для Масс»