Leo Mantis презентував історію протиборства кохання та розлуки

Композиція «Вільна» увійде до дебютного альбому виконавця, презентація якого відбудеться у найближчі місяці.
Leo Mantis Лео Мантіс Леонардо Ободоеке Вільна Ігор Стєколенко
Фото: скриншот з кліпу

Учора, п’ятого квітня, Лео Мантіс офіційно випустив третій за рахунком сингл. Композиція отримала назву «Вільна» та буле презентована разом із відеокліпом.

«Пісня з’явилася внаслідок дуже складних емоцій. Мабуть, кожен з нас проживав той момент, коли розумієш, що настав час розійтись з людиною, почуття до якої колись були сильнішими за усе. Так, це болючий, тяжкий процес та він – на краще. Це – історія чоловіка, який віддав все що міг дівчині, а вона просто гралася його почуттями.
Я довго шукав прості слова, щоб щиро передати почуття, без зайвих пояснень. І в кінці є вкрай важлива для мене фраза: “Ти перемогла – мені вже не болить”…», – розповідає музикант.

Зйомки кліпу проходили у Києві, а його режисером став Ігор Стєколенко.

Відеокліп на сингл «Вільна»:

Цифрову копію пісні можна послухати та купити в Google Play, iTunes, Deezer та Spotify.

Зазначимо, що екранізована композиція стала другим за рахунком кліпом Лео Мантіса після презентованого у грудні 2016 року виднограю на пісню «Листи» – дебютний сингл музиканта.

На початку березня 2017 року побачив світ другий сингл Мантіса «Na So E Dey Dey». Пісня звучить на піджин – суміші спрощеної англійської та однієї з 300 мов і діалектів Нігерії.

Нагадаємо, справжнє імя Лео Мантіса – Леонардо Ободоеке. Він народився у Нігерії та переїхав в Україну 2012 році задля навчання у Тернопільському медичному університеті за спеціальністю «хірург». Кілька років тому юнак підкорив соціальні мережі своїм аматорським відео, знятим на звичайну веб-камеру у кімнаті гуртожитку, де він виконує пісню із сольного репертуару Святослава Вакарчука «Така Як Ти». Після (за його словами) абсолютно неочікуваного успіху (сюжети провідних каналів, запрошення на радіо, сотні тисяч переглядів на YouTube), вирішив спробувати себе на проекті «Голос країни», де й потрапив у команду саме Святослава Вакарчука. Після проекту співпраця музикантів продовжилась.

За матеріалами: прес-служби музиканта

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *