Latexfauna випустили дебютний міні-альбом

Кияни об'єднили усі раніше випущені сингли під однією обкладинкою.
latexfauna-season-one-ep-kupyty-download
Фото: надане музикантами / © Володимир Точаненко

Столичний інді-поп-колектив Latexfauna підсумував перший рік своєї творчої діяльності випуском дебютного міні-альбому. Платівка отримала назву «Season One» та містить шість пісень, кожна із яких була випущена окремим синглом.

«Куниці, ми закінчили перший сезон наших треків. Усі вони – для вашого вільного прослуховування. Але також часто люди хочуть купити наші треки, бо тіпа так правильно. Ви можете це зробити тут. І ми зможемо купить Кості [Левицькому, гітаристу гурту, на фото другий зліва. – Прим. ред.] струни», – сповістили про реліз у притаманній колективу жартівливій манері учасники Latexfauna.

Цікаво, що на міні-альбомі усі композиції мають україномовне написання, у той час як синглами вони мали латинську транслітерацію.

Обкладинка та треклист міні-альбому «Season One»:

latexfauna-season-one-ep-kupyty-download-cover
01. Аяхуаска (перший сингл)
02. Клан Сокола (третій сингл)
03. Антиутопія (п’ятий сингл)
04. Слон (другий сингл)
05. Серфер (четвертий сингл)
06. Австралія (шостий сингл)

Наживо почути увесь доробок «першого сезону синглів» Latexfauna можна буде восьмого жовтня на цьогорічному Lviv Acoustic Fest. Квитки на фестиваль можна придбати за посиланням.

Щодо майбутніх пісень Latexfauna, то, як зізнаються музиканти, вони будуть створюватися уже «із іншими емоційними та музичними підходами».