Київський гурт Latexfauna екранізував свого «Серфера»

Це духопід’ємна історія про мрію, яка обов'язково збудеться.
Latexfauna
Фото: кадр із відео

Столичний колектив Latexfauna презентував дебютний кліп на пісню «Surfer». Перший виднограй інді-поп-формації розповідає історію про дивного і доброго мрійника, який шукає вихід із буденності, «носиться зі своєю мрією і ніде не покидає її».

Володимир Журавкін, режисер кліпу: «Щойно я почув пісню, одразу влюбився. Дуже люблю творчість Latexfauna, небанальну і самобутню. Не хотілось знімати черговий кліп про різні фончики і групку, що прекрасно вправляється з гітарами, піанінами і барабанами. Здається, Latexfauna не про це».

Також Володимир розповів, що сам є практикуючим серфером, тож, певною мірою, ця історія про нього самого.

«Під час зйомок у Києві було -20°С і просто капець як мело й сніжило. А десь там, далеко, океан і серф. Усі ми у певні моменти можемо стати заручниками чи то буденності, чи то подій, чи то курсу валют, чи просто власних думок. Але то все проходить. Peace and love, друзі!» – сказав режисер.

Зауважимо, що учасникам гурту в кліпі дісталися винятково епізодичні ролі.

«Вова Журавкін сам мене знайшов і запропонував зняти таку історію. Бо він сам є серфером. І почувши цю пісню десь випадково, вирішив, що вона класна, але їй бракує його кліпу. Для нього це теж дебютна робота з музичним відео. До цього він знімав винятково рекламу», – розповів у коментарі MusicInUA фронтмен гурту Latexfauna Дмитро Зезюлін.

Відеокліп на пісню «Surfer»:

Нагадаємо, що сингл «Surfer» вийшов у онлайн-плавання дев’ятого лютого 2016 року. Пізніше ця композиція стала частиною дебютного міні-альбому Latexfauna «Season One».