Київський Арт-клуб «44» припиняє своє існування

Наразі невідомо, що буде на місці легендарного закладу.

Вчора стало відомо, що Арт-клуб «44» допрацьовує останній місяць, після чого припинить своє існування. Про це повідомила прес-служба закладу в офіційній спільноті на Фейсбук:

«Друзі!
Протягом довгих 13-ти років Арт-клуб «44» радував шанувальників справжніх емоцій дійсно якісною музикою, чудовою кухнею, веселою компанією і атмосферою щастя. Багато хто зустрів тут свою любов, святкував перемогу, вперше виявив, що абсолютно п’яний, познайомився і назавжди полюбив приголомшливу музику!
Для багатьох це місце стало культовим, стало символом чогось «теплого». І словами не передати, як приємно було бачити кожного з вас в наших стінах! Ми пишаємося, що усі ви, такі талановиті і незвичайні, були нашими гостями і нашим натхненням!
Але все хороше закінчується і змінюється чимось іншим хорошим. Арт-клуб «44» працює останній місяць! І ми сподіваємося, що цей місяць ви проведете з нами! На початку літа клуб закривається на ремонт. І вже восени абсолютно інший заклад чекатиме вас на цьому місці!
Попереду нас очікує величезна кількість хорошої музики і божевільних пригод, але вже не тут!
Любіть музику, любіть людей, будьте добрі і щедрі!
Посміхайтеся!
Спасибі вам за все!».

Зазначимо, що Арт-клуб «44» є найстарішим концертним майданчиком столиці. На його сцені виступили ледь не усі знакові вітчизняні артисти. Для деяких з них це був ще й концертний дебют.

За матеріалами: прес-служби клубу