Київські інді-рокери Love’n’Joy презентували збірку синглів

Реліз є «провісником великих планів» колективу.
Love’n’Joy-Singles Collection-2017
Фото: надане прес-службою гурту

Столичний гурт Love’n’Joy порадували шанувальників новою компіляцією. Збірка «Singles Collection» була створена спеціально до європейського туру рок-тріо, який охопив п’ять країн: Польщу, Чехію, Німеччину, Австрію та Францію.

До релізу увійшло чотири треки: студійні «Spy», «Spirit», а також лайв-версії композицій «Animals» і «Psy Summer».

Усі аудіороботи об’єднують мелодійні гітарні партії у поєднанні зі щільним ритмічним шаром, а звукова палітра 1960-х, як кажуть у прес-службі гурту, «відносить нас у золоту епоху психоделічного року».

Учасники гурту стверджують, що «Singles Collection» – це «лише провісник великих планів» колективу, які матеріалізуються уже на початку наступного року. Зокрема, рокери обіцяють випустити новий сингл і альбом, над яким працюють на своїй київській студії Crimy Rec.

Антон Пушкарь, фронтмен Love’n’Joy: «Мене кожен день питають: “Коли?!”. З упевненістю можу сказати, що перший сингл із нового альбому вийде уже зовсім скоро. Ми старанно працювали над ним і задоволені тим, що виходить».

Збірку «Singles Collection» можна придбати на офіційному сайті Love’n’Joy. Додамо, що охочі можуть замовити компіляцію на CD-диску.

Нагадаємо, на початку 2015 року Love’n’Joy представили «шпигунський» кліп на сингл «Spy».

За матеріалами: прес-служби гурту