Київські фолк-металісти Сонцесвіт презентували сингл «Вода»

Композиція увійде до майбутнього повноформатника проекту.
sontsesvit-voda-ivan-luzan
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Київський проект Сонцесвіт розжився новим синглом. Музиканти (брати Іван та Микола Лузани. – Прим. ред.) довго шукали потрібне звучання, оскільки хотіли, аби пісня «Вода» звучала саме так, як звучатиме потім майбутній повноформатний альбом їхнього колективу.

Іван Лузан, лідер проекту Сонцесвіт: «Цей трек вийшов досить специфічним тематично і я був готовий до того, що певна частина слухацької аудиторії його не зрозуміє, або буде неправильно трактувати. Власне, так і сталось. Але це ще раз підтверджує те, що задум втілений правильно».

За словами екс-бандуриста гурту Тінь Сонця, новий трек є «найбільш концептуальним і найбільш образним» у творчості проекту.

«Навіть я сам його сприймаю як певний шифр чи шараду, яку потрібно розгадати. І навіть, коли я натякну, згадавши фразу, що “за кожним троном завжди є щось більше, ніж король”, це все одно вичерпно не пояснить глибину теми. Тому що у цьому випадку ми зачепили і Закон Часу, і інформацію про Мертву та Живу Воду, і навіть сама обкладинка синглу – дуже символічна. На ній зображене поступове руйнування піраміди, що символізує монополію на знання. А відбувається це тому, що Закон Часу неминучий», – розповів Іван у коментарі для MusicInUA.

Процес запису, зведення та мастерингу композиції «Вода» відбувався на SONCESVIT STUDIO.

Іван Лузан також розповів про майбутній альбом свого проекту.

«Можу сказати, що це буде важкий по звучанню альбом, із великою кількістю симфонічних настроїв та тим, що зараз називають “епічним звучанням” – хоча мені страх як не подобається це формулювання. Раніше була думка перевидати у цьому повноформатнику кільканадцять старих пісень, але тепер я думаю, що на платівці буде не більше трьох старих композицій», – розповів рокер.

Окрім цього, у 2017 році з’явиться ще один проект, до якого Лузан має безпосереднє відношення.

«Ми почали співпрацю з Кирилом Момотом, моїм другом та колегою як по звукорежисерському ремеслу, так і по сценічній роботі (Іван та Кирило разом грали у гурті Тінь Сонця. – Прим. ред.). Ми створили новий проект, перший сингл якого, сподіваюсь, можна буде почути уже найближчим часом», – сказав лідер Сонцесвіту.

Відомо, що проект матиме назву Simon Says, а перша пісня буде про позаземні форми життя.