Кияни The Maunt презентували дебютний кліп «7 Days»

Виднограй було знято ще в листопаді 2013 року.
The Maunt 7 Days video кліп Нікіта Скоморохов Олександр Форст
Фото: стоп-кадр із кліпу

Столичний інді-гурт представив широкому загалу свій дебютний кліп «7 Days». У ньому музиканти представили власний, художній, погляд на одну із наукових теорій про кінець Всесвіту.

«Відео про подорож людини в макрокосмі, що зникає, та її прагненні до згасаючого світла. На тлі того, як слово «майбутнє» втрачає будь-який сенс, вона розмірковує про те, що все життя шукала і до чого прийшла. Коли видимий Всесвіт почне розсіюватися і космос стане майже пустельним, остання людина буде прагнути до останньої тліючої зірки…», – йдеться у прес-релізі до відео.

Режисер кліпу Нікіта Скоморохов помістив героя – лідера гурту Олександра Форста – у своєрідний дзеркальний коридор, де по черзі виникають образи минулого. З кожним кроком і кожним новим образом герой все глибше занурюється у стан споглядання і спокою, і, врешті-решт, разом з останньою зіркою, розсіюється у космосі.

Відеокліп «7 Days»:

Цікаво, що ролик було знято ще в листопаді 2013 року, але дата презентації відкладалася до виходу дебютного EP.

Нагадаємо, у листопаді The Maunt випустили однойменний міні-альбом, який окрім студійних треків також включає і акустичні версії пісень.

Ознайомитися з ЕР можна на офіційному Саундклауді гурту:

За матеріалами: прес-служби гурту