Кияни Semmar випустили дебютний альбом «Босфор»

Одна із найочікуваніших нашою редакцією платівок нарешті побачила світ.
Semmar Босфор Лесик Драчук Omodada Марина Новицька Андрій Шатров Артем Веремієнко онцерт презентація Mezzanine
Фото: надане прес-службою гурту / © Кріс Кулаковська

Столичне інді-поп-тріо Semmar оприлюднило свій перший повноформатний реліз. Як ми уже повідомляли раніше, платівка отримала назву «Босфор» та складається із дев’яти пісень.

«Ця платівка – експеримент на перетині електронної і акустичної музики. Дев’ять пісень – це своєрідні точки на карті світу. Це маршрут через сни, континенти, притони, русла річок і залізничні станції. Попри кордони до місця зустрічі – на березі Босфору», – так поетично описують свій лонгплей учасники Semmar.

Саунд-продюсером лонгплею став тернопільський музикант Лесик “Omodada” Драчук, відомий за своєю роботою із Epolets, daKooka, Zapaska, Miles Babies та багатьма іншими.

«Мені здається, усі ці пісні дуже особисті та інтимні. У них немає маніфестів. У них немає закликів», – говорить про платівку клавішниця колективу Марина Новицька.

За словами музикантів, «Босфор» – це альбом-подорож. Але самі учасники гурту не мандрівники, а екскурсоводи, які розповідають історії та знайомлять з новими містами.

«Ми пишемо пісні, які потім самостійно функціонують всередині кожного слухача», – говорить про наповнення альбому вокаліст Semmar Андрій Шатров.

У колективі повідомили MusicInUA, що усі пісні платівки пройшли випробування часом та були ретельно пропрацьовані перед записом

Артем Веремієнко, бас-гітарист гурту: «Багатошарові аранжування пісень працюють, аби занурити слухача в ту емоційну атмосферу, яка живе у наших піснях. Наші аранжування – це портали. Портали у часі та просторі».

Ознайомитись із платівкою «Босфор» можна на офіційному Саундклауді тріо:

Концертна презентація альбому відбудеться 20 травня під час сольного концерту Semmar у столичному клубі Mezzanine.

Про історію появи колективу, його становлення, пошуки музичного «обличчя» та шлях до першого альбому читайте у нашому інтрев’ю із Semmar, яке (цього разу – стовідсотково) вийде наступного тижня.

За матеріалами: прес-служби гурту