Кияни North розповіли «легенду Фушіцо»

Дебютник вийшов «нестандартним» та «психоделічним».
North-Legend-Of-Fushichou-download-skachaty завантажити
Фото: надані учасниками гурту / Колаж: Іван Ковальов

Київський інді-гурт виклав у мережу свій перший міньйон «Legend Of Fushichou», що містить чотири англомовні композиції.

«Наш дебютний ЕР став у багатьох сенсах по-справжньому експериментальним. Це дійсно виклик як для нас, так і для наших слухачів. Місцями реліз вийшов дуже нестандартним, місцями психоделічним, а десь – поєднав у собі не дуже поєднувані речі (хоча, як на мене, ми показали, що таких речей не буває)», – розповів MusicInUA лідер North Степан Гончаров.

На думку музиканта, той факт, що аудиторія виключно позитивно та тепло прийняла міньйон, говорить про те, «що у North найкращий слухач».

«Своїми піснями з «Legend Of Fushichou», які становлять єдину історію (детальніше із нею можна ознайомитися на офіційній сторінці гурту в ВКонтакте – Прим. ред.), ми хотіли сказати, що не буває безвихідних ситуацій і головне – спершу перемогти своїх внутрішніх демонів, а потім вже впевнено з чистою душею рухатися уперед. І тільки тоді стане об’єктивно зрозуміло: варто нарікати на якісь сторонні чинники, чи ні», – резюмував Степан.

Додамо, що робота над матеріалом міні-альбому проходила на столичній студії «Andmusic Studio».

Прослухати «Legend Of Fushichou» можна на Саундклауді North:

Також реліз доступний для завантаження за посиланням.

Нагадаємо, 23 жовтня North презентували «музичний міні-спектакль у чотирьох діях» під назвою «Ninja In The Cell»: