Кияни Lakeway оприлюднили свої «Одкровення»

Третій міні-альбом дуету викладено онлайн.

Гурт Lakeway представив свій новий EP. Платівка отримала назву «Revelations» та складається із п’яти композицій, враховуючи і оприлюднений минулого грудня сингл «Everything You Wanted».

«Ми вважаємо цей міні-альбом нашим найкрутішим творінням на сьогоднішній день. Нам хотілося трохи змінити настрій нашої творчості, відійти від домінуючої романтичності, що була притаманна попереднім релізів. І ми вважаємо, що нам це вдалося. Цей EP вийшов набагато динамічнішим і зрілим у порівнянні із попередніми роботами», – розповіли учасники Lakeway.

За словами музикантів, до «Revelations» увійшли дуже різнопланові пісні.

«В “Revelations” знайшлося місце як для танців, так і для протесту; як для чуттєвості і агресивності, так і для пісень з елементами хіп-хопу. Уперше до запису ми залучили стороннього артиста і залишилися дуже задоволені результатом. У назві нового міні-альбому немає ніяких загадкових смислів або прихованих підтекстів. Revelations – це одкровення. Наші думки і роздуми про все те, що нас оточує і що з нами відбувається», – зауважили у колективі.

Нагадаємо, попередній EP (тоді ще тріо) Lakeway побачив світ на початку минулої весни. Наприкінці вересня стало відомо, що лави колективу залишив барабанщик Максим Гребінь й гурт у складі Дмитра Плахотного (вокал) та Олександра Гуленка (гітара, клавішні) продовжив існування у форматі дуету.

За матеріалами: прес-служби гурту