Концертний кліп Океану Ельзи на композицію «На Небі»

Відео основане на кадрах з виступу на НСК «Олімпійський».
Океан Ельзи На Небі кліп official video clip
Фото: кадр з кліпу

Режисером маштабного відео став відомий український кліпмейкер Віктор Придувалов, який вже неодноразово працював з групою раніше. У новій відеороботі використано кадри, відзняті знімальною групою, що працювала над кіноверсією концерту «Океан Ельзи – 20 років разом».

Масштабність пам’ятного виступу частково передають зйомки з висоти пташиного польоту, вщерть заповнений глядачами НСК «Олімпійський» та зйомки бекстейджу. У фіналі відео стадіон та навколишні вулиці трансформуються у літери «ОЕ»:

«На Небі» – п’ята екранізована композиція, яка увійшла до останнього на сьогодні студійного альбому Океану Ельзи «Земля» (2013). Окрім неї кліпи було відзнято на «Обійми», «Стріляй», «Rendez-Vous», а також лайвову версію пісні «Стіна».

Нове відео випущено на підтримку кінотеатральної версії концерту «Океан Ельзи – 20 років разом», яку буде показано у 100 кінотеатрах України. Оператором фільму став британець Енді Хорнер (Andy Horner), що раніше працював із Depeche Mode, AC/DC та Pet Shop Boys. До кіноверсії концерту увійшло 20 композицій, серед яких «Відчуваю», «Кавачай», «Друг», «На Небі» та інші.

Повідомляється, що восени цього року можна буде побачити документальний фільм з нагоди 20-ліття групи. Він також транслюватиметься у кінотеатрах.

Нагадаємо, що виступ на НСК «Олімпійський» став для музикантів одним із найтриваліших за усю концертну історію колективу. Впродовж трьох з половиною годин Океан Ельзи зіграли 35 пісень, а сам концерт ознаменувався участю у ньому колишніх учасників гурту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *