Кліп Джамали за участі Apache Crew на пісню «Заплуталась»

Це перша відеоробота співачки, де головна роль належить не їй.
Джамала Jamala Заплуталась кліп official video Apache Crew
Стоп-кадр з кліпу

Це перша відеоробота співачки, в якій вона не брала участь, а головними акторами стали танцювального колективу Apache Crew. Як уже повідомлялося, режисером і хореографом-постановником відео виступив Анатолій Сачівко, а оператором – Микита Кузьменко.

Фото зі знімального майданчику:

Джамала, співачка: «Кліп «заплуталась» – унікальна робота. Раніше я практично завжди була головною героїнею у своїх відеороботах. У цьому ж ролику усі переживання композиції зображають танцюристи. [Емоції] передано рухами, жестами, мімікою і усе це зроблено в нестандартній манері. На мій погляд, ця танцювальна постановка ілюструє тваринну частина людської натури. Знаєте, коли люди шукають свого «за запахом». Власне, я маю на увазі той момент, коли головна героїня хоче відшукати свого єдиного у натовпі людей. Через запах, через дотик вона намагається зрозуміти, хто він. Це схоже на те, що мені розповідали сліпі люди. Я б дуже хотіла, щоб глядачі оцінили цю роботу, полюбили це відео за його самобутність, артхаусний підхід… На мій погляд, у будь-якому кліпі важливо, аби головною залишалася пісня, щоб відеоряд, яким би він не був, збігався з ритмом, підкреслював сенс і залишав простір для фантазії. Я вважаю, що [в «Заплуталась»] нам це вдалося».

Відеокліп на пісню «Заплуталась»:

Нагадаємо, що минулого тижня відбулася прем’єра реміксу на цю композицію від Cepasa.

Трек «Заплуталась» став частиною минулорічного міні-альбому Джамали «Дякую», який увійшов до підсумкового рейтингу «20 найкращих EP 2014 року за версією MusicInUA».