Кліп Джамали «Шлях Додому» також перетнув мільйонний рубіж

Це друга з-поміж екранізованих україномовних композицій співачки, що має семизначну кількість перглядів.
jamala-videoklip-dzhamala-shlyah-dodomu-klip-1m
Фото: із офіційної спільноти співачки у ВКонтакте / © Арсен Дзодзаєв

Сьогодні, 17 грудня, іще одна відеоробота цьогорічної переможниці «Євробачення» перетнула мільйонний рубіж. Нею стала екранізація минулорічного синглу «Шлях Додому», приуроченого до 71-ї річниці депортації кримських татар з території Криму.

«Тато і бабуся розповідали мені про складне повернення кримських татар на Батьківщину. І пісня «Шлях Додому» (“Artıñnı Unutma”) – це продовження розмови з моїм батьком (у пісні він фігурує як “baba” – батько кримськотатарською). Коли я їхала із батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: “Artıñnı Unutma”, – так говорять тим, хто йде з дому, щоб пам’ятали, що у них є будинок, не затримувалися. А у кінці додавав: “Özüñe baq” – бережи себе і починай з себе», – розповіла про презентовану 18 травня 2015 року композицію Джамала.

Зазначимо, що на досягнення результату у один мільйон переглядів на відеохостингу YouTube Джамалі знадобилося трішки більше десяти місяців – кліп було офіційно представлено третього лютого 2016 року.

Пісня «Шлях Додому» стала частиною третього номерного альбому співачки «Подих», чий вихід відбувся у жовтні минулого року.

Зауважимо, що на початку серпня свій перший мільйон переглядів отримав іще один ураїномовний кліп Джамали – «Заплуталась». Для досягнення такого показника співачці знадобилося 17 місяців.

Окрім двох вищезгаданих україномовних відеоробіт Джамала має у своєму доробку іще одну екранізовану україномовну пісню – «Чому Квіти Мають Очі». Утім, за 2,5 роки відео переглянули лише 632 тисячі разів.

Офіційна відеоробота на переможну пісню співачки «1944» на сьогоднійшній день має трохи більше 1 214 000 переглядів.

Найсвіжіший кліп Джамали – «Обещание» – було презентовано 23 листопада і наразі його переглянули 72 тисячі разів.