Кіноверсію концерту Океану Ельзи на НСК «Олімпійський» покажуть у кінотеатрах у лютому

Okean Elzy olimpiyskiy oe.20 live in kyiv
Фото: надане прес-службою FILM.UA

26 лютого відбудеться прем’єра кінотеатральної версії концерту «Океан Ельзи – 20 років разом». Зафільмоване шоу гурту, що відбулося 21 червня 2014 року на столичному НСК «Олімпійський», буде показано у 100 кінотеатрах України.Оператором фільму став британець Енді Хорнер (Andy Horner), який раніше працював із Depeche Mode, AC/DC та Pet Shop Boys. Під час зйомок він керував найпотужнішою в Україні пересувною телевізійною станцією.

«Для передачі масштабності події камери працювали не тільки під час концерту, але й до нього – фіксували, як змінювався «Олімпійський», як будувалася сцена, встановлювалася техніка, як в день концерту чаша стадіону наповнювалася десятками тисяч глядачів, а потім великий стадіон знову повернувся до звичайного життя», – розповіли творці фільму.

Зазначимо, що цей виступ став для музикантів одним із найтриваліших за усю концертну історію колективу. Впродовж трьох з половиною годин Океан Ельзи зіграли 35 пісень, а сам концерт ознаменувався участю у ньому колишніх учасників гурту.

Трейлер фільму:

За матеріалами: прес-служби oe20live.film.ua

Один коментар “Кіноверсію концерту Океану Ельзи на НСК «Олімпійський» покажуть у кінотеатрах у лютому

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *