Катя Рогова представила першу пісню під новим сценічним ім’ям

Відтепер співачка творитиме під псевдонімом INAIA.

Цьогорічну весну Катя Рогова розпочала із прем’єри нової композиції «Сам Не Свой», яка передує виходу її дебютного альбому під новим сценічним ім’ям INAIA.

«Це як запитати у новонародженого, що не так було з його колишнім тілом, колишнім життям. Все ніби добре, але воно закінчилось. Щоб з’явилося місце для нового, потрібно навести лад у собі і ззовні. Тепер я INAIA. Мені відкриваються нові горизонти, талановиті люди», – розповіла сайту vogue.ua про причини змін свого твочого імені співачка.

Саундпродюсером нової композиції Рогової, як і майбутнього альбому, став Євген Філатов (The Maneken).

«У мене уже практично готовий альбом і усі треки, так чи інакше, проходили через Женю Філатова. Він саундпродюсер цього релізу і мені було дуже легко створювати музику під його “наглядом”. Будь-то просто скерування, порада або повноцінне аранжування – вони жодного разу не викликали сумніву. Чудово, що ми опинилися на одній хвилі!», – говорить співачка.

Сингл «Сам Не Свой»:

Зазначимо, що під час співпраці із продюсером Джамали Ігорем Тарнопольським Катя Рогова була відома як K.A.T.Y.A., а до цього вона устигла поспівпрацювати із лейблом Юрія Бардаша Kruzheva Music як Ия.

За матеріалами: vogue.ua