Іван Дорн пише англомовний міні-альбом

Наразі вже записано одну пісню.

Іван Дорн зробив перший крок на шляху до міжнародної культурної експансії. Учора, п’ятого листопада, стало відомо про початок роботи артиста над його дебютним англомовним релізом.

«Ми почали роботу над створенням англомовного ЕР. Спасибі British Council Ukraine та особисто викладачеві Даніелю [Пуццо] за допомогу у записі першої пісні», – написав у своїх спільнотах співак та як доказ додав кілька фотографій зі студії:

Варто зазначити, що у своїх інтерв’ю музикант неодноразово говорив про плани запису англомовного матеріалу. Щоправда, тоді Іван говорив про повноцінний альбом.

Останнім на сьогодні номерним альбомом Дорна є минулорічний «Randorn», який посів першу сходинку серед 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA. 28 серпня цього року відбувся реліз люксової версії платівки, де окрім 16 треків з оригінального видання можна знайти ремікси від On-The-Go, LemoJoe, The Maneken та інших артистів. А до кінця року має з’явитися і вінілове видання «Randorn». Його випуском займається лейбл «Aby Sho Music».

Відзначимо, що учора також відбулася прем’єра дебютного сольного кліпу учасника Дорнобанди Романа Bestseller’а «Вест Мир»: